Novinky

DSS - Zbierka Podeľ sa a pomôž - ďakujeme
24.1.2022

DSS - Zbierka Podeľ sa a pomôž - ďakujeme

V pondelok 24. 1. 2022 sme obdržali ďalšiu nádielku trvanlivých potravín . Ďakujeme všetkým zákazníkom Lidlu, ktorí po zaplatení tovaru darovali časť trvanlivých potravín - kečup, múka, cukor, piškóty a cukroviniek pre DSS Úsvit. Prijímatelia sociálnej služby si pochutnajú na cukrovinkách pri kávičke, zo surovín si každý týždeň upečú chutný koláčik.
Milí zákazníci, ďakujeme vám za vašu pomoc a podporu a sme vám za to nesmierne vďační.


Výberové konanie - sociálne služby myjava,  n. o.
18.1.2022

Výberové konanie - sociálne služby myjava, n. o.

Sociálne služby Myjava, n.o. vyhlasuje podľa ustanovenia § 5 zákona NR SR č. 552/2003Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov v ý b e r o v é k o n a n i e na obsadenie pracovnej pozície –
sociálny pracovník/pracovníčka Útulku a Nocľahárne.
Všetky potrebné informácie sú v prílohe tohto oznamu a v sekcii voľné pracovné miesta.


DSS - 1. tohtoročné varenie so Simonkou 13.1. 2022
13.1.2022

DSS - 1. tohtoročné varenie so Simonkou 13.1. 2022

Vo štvrtok 13. januára bol krúžok varenia so Simonkou prvý krát v tomto roku. Začal sa prvotriednym jedlom. Klienti si spoločne pripravili a upiekli ich obľúbenú pizzu. Tešili sa veľmi a všetko popapali. Ďalšie fotografie z budúcich varení budú v albume DSS Úsvit postupne pridané, už nie v našich novinkách.


DSS - Poďakovanie za čistiace prostriedky
13.1.2022

DSS - Poďakovanie za čistiace prostriedky

DSS Úsvit ďakuje pani Ľ. Klempovej za čistiace prostriedky!


DSS - Ďakujeme za výrobky z drogérie
10.1.2022

DSS - Ďakujeme za výrobky z drogérie

Srdečne ďakujeme Milanovi Medňanskému s manželkou Jankou Medňanskou za výrobky z drogérie, ktoré darovali pre DSS Úsvit.


DSS - Darček od Ježiška pre klientov DSS Úsvit
10.1.2022

DSS - Darček od Ježiška pre klientov DSS Úsvit

V januári Nového roka 2022 sme sa všetci spoločne zišli v DSS Úsvit. Všimli sme si, že pod stromčekom nechal Ježiško darčeky a tak sme si všetci posadali do spoločenskej miestnosti, aby sme spoločne tie darčeky rozbalili. Všetci sa tešili a zabávali. Každý dostal čiapku a rúško. Za tieto dary ďakujeme Ježiškovi a tiež Maťke Rácovej a firme Moja Slovakia. Nechýbali ani sladkosti. Porozprávali sme o tom ako sme trávili vianočné sviatky a o darčekoch, ktoré sme dostali od Ježiška doma.


Útulok a Nocľaháreň - Vianočné prekvapenie
31.12.2021

Útulok a Nocľaháreň - Vianočné prekvapenie

Dňa 23.12.2021, v predvečer štedrého dňa, sa pred budovou zariadenia objavilo veselo pomaľované auto. Vystúpili z neho veselí páni a oznámili, že pre klientov vezú prekvapenie v podobe chutnej kapustnice. To bolo radosti. Každý kto mal chuť, si mohol nabrať a neskôr si na tejto dobrote pochutiť.
Obrovská vďaka patrí spoločnosti S.A.M.K.A, pánovi Rezbárikovi a pánovi Balážovi, ktorí neváhali a takto potešili srdia našich klientov.
Ď A K U J E M E.


Útulok a Nocľaháreň - Vianočné sviatky
31.12.2021

Útulok a Nocľaháreň - Vianočné sviatky

Vianoce, sviatky pokoja a pohody, prišli opäť. Na chvíľu sme vypustili všetky problémy z hláv a plnými dúškami sme si užívali túto čarovnú atmosféru. Či už v kruhu rodiny alebo priateľov. Spolu s pracovníčkami Útulku a Nocľahárne sme pre všetkých klientov, malých či veľkých, pripravili prekvapenie v podobe darčekov. Dúfame, že darčeky našich milovaných klientov potešili a zahriali pri srdci.
Pevne veríme, že si všetci vianočné sviatky užili a cítili sa dobre. Zároveň prajeme veľa šťastia a úspechov v roku 2022, aby bol o 100 percent lepší ako ten predošlý. Srdečne ďakujeme mnohým ľuďom, ktorí nás počas celého roka podporovali.


DSS - Vianočný pozdrav pre všetkých
20.12.2021

DSS - Vianočný pozdrav pre všetkých

Pod stromčekom darčeky, čo srdce pohladia,
rodinu, priateľov, čo nikdy nezradia.
Ku šťastiu krôčik, k bohatstvu krok,
prekrásne Vianoce a šťastný Nový rok

prajú klienti a zamestnanci DSS Úsvit


DSS Úsvit
20.12.2021

DSS Úsvit

DSS ÚSVIT OTVORENÝ OD 3. 1. 2022

Nastavenia cookies