Aktivity - Útulok

Protipožiarne cvičenie
19.4.2022

Protipožiarne cvičenie

Dňa 13.04.2022 sme v spolupráci s BOZP Myjava a HaZZ Myjava vykonali v raňajších hodinách v rámci prevencie protipožiarne cvičenie vrátane evakuácie osôb v zariadení Útulok, ale aj Nocľaháreň. Klientov sme usmerňovali pri presune na zhromaždisko a za krátku chvíľu sa následne mohli klienti vrátiť naspäť do zariadenia. Rovnako v budúcnosti plánujeme opätovné precvičenie za účelom vychytania a odstránenia terajších chýb a zabezpečenia ešte väčšej bezpečnosti pre všetkých našich klientov.


Potravinová pomoc
30.3.2022

Potravinová pomoc

Vďaka potravinovej pomoci môžeme aj tento rok pomáhať zvládať našim klientom Útulku ich zložitú situáciu a potešiť ich ovocím, zeleninou, ale aj pečivom. Pre klientov sa snažíme pripraviť vždy rozmanité balíčky, aby si v nich našli niečo ako dospelí, tak i deti.


Rozdávanie vitamínov pre klientov
30.3.2022

Rozdávanie vitamínov pre klientov

Aj tento rok sme zabezpečili pre našich klientov Útulku a Nocľahárne vitamíny, nielen na zimné obdobie. Klienti sa vitamínom potešili, najmä z dôvodu pretrvávajúcej pandemickej situácie a aj takýmto spôsobom sa snažíme podporiť imunitu a zdravie našich klientov.


Prerábka Útulku a Nocľahárne
30.3.2022

Prerábka Útulku a Nocľahárne

Od 14.01.2022 do 18.01.2022 prebiehalo sťahovanie Útulku a Nocľahárne (vrátane kancelárie sociálnych pracovníčok) do neďalekých náhradných priestorov bývalého SOU a Okresného oddelenia PZ Myjava na ulici Trokanova 42/3. V piatok 14.01.2022 sme zahájili sťahovanie priestorov kancelárie sociálnych pracovníčok spolu so skladovými miestnosťami na oblečenie atď. V rámci dní 17.-18.1.2022 sme sťahovali našich klientov Útulku a Nocľahárne. Na prevoz všetkého potrebného sme použili zapožičané auto SMM (Správy mestského majetku) Myjava a traktor s vlečkou od miestneho podnikateľa, p. Bunčiaka. So sťahovaním pomáhali klienti a spoločnými silami sme sa za tri dni úspešne presťahovali do náhradných priestorov, kde sme pre našich klientov pripravili priestory, kde sa budeme nachádzať počas prerábky nášho zariadenia na Trokanovej 236/4. Touto cestou vyjadrujeme vďaku ako SMM za zapožičanie auta, tak i p. Bunčiakovi za zapožičanie traktoru s vlečkou a už teraz sa tešíme na nové priestory.


Humanitárna pomoc
24.7.2017

Humanitárna pomoc

Srdečne ĎAKUJEME za humanitárnu pomoc, ktorú nám poskytli členovia Rádu Maltézkych rytierov zo Švajčiarska na čele s výkonným predsedom Guidom Stöcklim. Súčasťou pomoci bolo obrovské množstvo užitočných vecí (oblečenia, nábytku, hračiek a pod.), ktoré zodpovední pracovníci v súčasnosti triedia a budú prerozdelené do jednotlivých zariadení sociálnych služieb.


Útulok - príprava na halloween party II.
22.10.2015

Útulok - príprava na halloween party II.

Tento týždeň sme vyrábali výzdobu na halloween party, ktorú odštartujeme už o týždeň a samozrejme - zase piekli.


Útulok - príprava na Halloween party I.
1.10.2015

Útulok - príprava na Halloween party I.

S deťmi sme začali pripravovať výzdobu na Halloween party, ktorá je naplánovaná na deň 30. október 2015 - piatok.
Pečenie za vysvedčenie
4.8.2015

Pečenie za vysvedčenie

Upiekli sme si aj sladkú odmenu za dobré vysvedčenie.

Nastavenia cookies